XS
SM
MD
LG
XL
Yönetim KuruluOnursal Başkan
ŞAHAMETTİN GECÜ

Şahamettin GECÜ 1958 yılında Giresun Çamoluk’da dünyaya gelen Şahamettin Gecü iş hayatına küçük yaşta ailesinin İstanbul’a göç etmesiyle başladı. Öğrencilik yıllarında baba mesleği olan bakkalcılıkla çalışmaya başlayan Şahamettin Gecü, ticaret hayatına ise ilk olarak Beyoğlu’nda 1972 yılında açtığı Önder Kuru Temizleme dükkanıyla adım attı 1974 yılına geldiğinde ise Geco Holding’in temellerinin atıldığı önemli bir adım olarak kabul edilen Mercan Konfeksiyonu açtı. 1981’yılında ise Geco Tekstil’i kurdu.

Şahamettin Bey 1975 yılında aldığı evlilik kararıyla da hayatındaki en büyük ikinci adımı eşi Emine Hanım’la beraber attı. Emine Hanım’la dünya evine giren ve dört çocuk babası olan Şahamettin Bey, eşinin desteği ve her konuda verdiği teşvikle de kariyer yolculuğunda güçlü adımlarla ilerlemeyi sürdürüyor.

Yönetim Kurulu Başkanı
HAKAN GECÜ

Genç yaşta iş hayatına atılan Hakan Gecü 1977 doğumlu. Ticari hayatı tekstil sektöründe yaptığı üretimlerle başlayan Gecü, yurtiçi ve yurt dışına yaptığı kot üretimiyle Türkiye’nin önde gelen kot markalarından Geco Jeans’i yarattı. Hakan Gecü yarattığı Geco Jeans markasıyla başta Ortadoğu olmak üzere Avrupa ülkelerine yaptığı ihracatla sektörün öncülerinden biri oldu. Tekstil alanında hala faliyet göstermeye devam eden Geco Jeans ile dünyaya açılmayı başaran Gecü farklı iş alanlarına yaptığı girişim ve yatırımlarla da ticaret hayatının farklı kollarına yönelerek faliyet alanını genişletmeyi başardı. Tekstilin ardından otomotiv sektöründe de ithalat ve ihracat yapmaya başlayarak Geco Otomotivi kuran Hakan Gecü, Geco Holding bünyesine katılan otomotivin ardından holding çatısı altına mimarlık ve medyayı da katarak üretimlerine devam ediyor.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
VOLKAN GECÜ

1988 doğumlu olan Volkan Gecü Bahçeşehir Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Yüksek lisansını da aynı üniversitede Stratejik pazarlama ve iletişim alanında tamamlayan Gecü iş hayatına dünyaca ünlü kurumsal firmalarda stratejik planlama ve pazarlama alanında danışmanlık vererek ve çalışmalar yürüterek başladı. Üç yılın ardından ise aile şirketi olan Geco Otomotiv için çalışmalarını yürütmeye devam etti. Ağabeyi Hakan Gecü ile Geco Holding’in kuruluşu için farklı sektörlere dair yatırım planlama ve araştırmalarda bulunan Volkan Gecü MÜSİAD’in (Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği) asil üyelerinden olarak ‘Yılın yükselen iş insanı’ ödülünün sahibi oldu. Volkan Gecü ileriye dönük vizyonu ve kişisel ilgi alanlarıyla Geco Holding’in hizmet verdiği sektörlere yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Genel Koordinatör
KADİR ÇOTUK


{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım